Yksittäisten omakoti- ja paritalojen yhteydet ja palvelut toimitetaan Elisa Talokaapeli tai Saunalahti Talokuitu -tuotteina. Tilaa yhteydet omakoti- tai paritalolle täältä tai soittamalla asiakaspalveluumme 010 19 0240.

Pyydä tarjous taloyhtiölaajakaistasta ja kaapeli-tv:stä

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia. Muista valita myös yhteydenoton aihe.

Kiitos yhteydenotostasi!

Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.

Kerros- ja rivitalot

010 802 335

Avoinna ma-pe 9-16

Aluemyyjien yhteystiedot / kerros- ja rivitalot:

Helsinki, Hämeenlinna, Inkoo, Lohja, Vihti, Siuntio:

Harri Mäkinen, puh. 050 506 0113 / harri.makinen(a)elisa.fi

 

Espoo, Hyvinkää, Järvenpää, Kauniainen, Kerava, Kirkkonummi, Nurmijärvi, Riihimäki, Sipoo, Vantaa:

Jari Koistila, puh. 050 506 5887 / jari.koistila(a)elisa.fi

 

Lahti, Turku:

Harri Mäkinen, puh. 050 506 0113 / harri.makinen(a)elisa.fi

Jari Koistila, puh. 050 506 5887 / harri.makinen(a)elisa.fi


Pirkanmaa, Pohjanmaa:

Martti Laukkanen, puh. 050 316 1899 / martti.laukkanen(a)elisa.fi

Timo Niemelä, puh. 050 316 1898 / timo.niemela(a)elisa.fi

 

Porvoo, Itä-Suomi, Keski-Suomi, Kymenlaakso, Etelä-Karjala:

Mikko Saarelainen, puh. 050 506 1079 / mikko.saarelainen(a)elisa.fi

 

Uudistuotanto (taloyhtiöt)

Raisa Silvennoinen, puh. 050 357 4933 / raisa.silvennoinen(a)elisa.fi


 


Omakoti- ja paritalot

Kaapeli-TV-sopimukset
Puh. 010 19 0240
Avoinna ma-pe 8-19, la 10-16.30

Talokaapeli, talokuitu ja FOD
Janne Ekorre, puh. 050 316 1546 / janne.ekorre(a)elisa.fi
Henri Kivineva, puh. 050 316 1547 / henri.kivineva(a)elisa.fi