Pyydä tarjous taloyhtiölaajakaistasta ja kaapeli-tv:stä

Valitse yhteydenoton aihe
Valitse talotyyppi
* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia. Muista valita myös yhteydenoton aihe.
Kiitos yhteydenotostasi!

Otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian.

Failed!!!

Please Try After Sometime

Yksittäisten omakoti- ja paritalojen yhteydet ja palvelut toimitetaan Elisa Talokaapeli tai Saunalahti Talokuitu -tuotteina. Tilaa yhteydet omakoti- tai paritalolle täältä tai soittamalla asiakaspalveluumme 010 19 0240
Tai soita myyjillemme

Kerros- ja rivitalot

010 802 335

Avoinna ma-pe 9-16

Aluemyyjien yhteystiedot / kerros- ja rivitalot:

Helsinki, Hämeenlinna, Inkoo, Lohja, Vihti, Siuntio
Harri Mäkinen, puh. 050 506 0113 / harri.makinen@elisa.fi

Espoo, Hyvinkää, Järvenpää, Kauniainen, Kerava, Kirkkonummi, Nurmijärvi, Riihimäki, Sipoo, Vantaa
Jari Koistila, puh. 050 506 5887 / jari.koistila@elisa.fi

Lahti, Turku
Harri Mäkinen, puh. 050 506 0113 / harri.makinen@elisa.fi
Jari Koistila, puh. 050 506 5887 / harri.makinen@elisa.fi

Pirkanmaa, Pohjanmaa
Martti Laukkanen, puh. 050 316 1899 / martti.laukkanen@elisa.fi
Timo Niemelä, puh. 050 316 1898 / timo.niemela@elisa.fi

Porvoo, Itä-Suomi, Keski-Suomi, Kymenlaakso, Etelä-Karjala
Mikko Saarelainen, puh. 050 506 1079 / mikko.saarelainen@elisa.fi

Uudistuotanto (taloyhtiöt)
Raisa Silvennoinen, puh. 050 357 4933 / raisa.silvennoinen@elisa.fi

Omakoti- ja paritalot

Talokuitu, talokaapeli
Janne Ekorre, janne.ekorre@elisa.fi, puh. 050 3161 546
Henri Kivineva, henri.kivineva@elisa.fi, puh. 050 3161 547
Maksim Akkonen, maksim.akkonen@elisa.fi, puh. 050 436 6590
Mika Oja, mika.oja@elisa.fi, puh. 050 447 6440
Lasse Tuukkanen, lasse.tuukkanen@elisa.fi, puh. 050 506 1797