HF2 Pet varsi-imuri

Hoover
Säästä 130,00 €
Hoover HF2 Pet varsi-imuri

HF2 Pet varsi-imuri

Hoover
Säästä 130,00 €

Tuotteesta lyhyesti

  • Jopa 500 Powertime-minuuttia (25 AW)
  • ULTRA COMPACT X3 -teknologia tiivistää pölyn ja pidentää imutehoa
  • Kolminkertainen pölysäiliön tilavuus (1 l)
  • LED-valaistus lattiasuulakkeessa
  • Minitehosuulake lemmikkieläinten karvojen poistamiseen
  • Älykäs ohjauspaneeli
HF2 Pet varsi-imuri

Saatavuustiedot

Reilusti verkkokaupan varastossa

Maksuaika

Maksa kerralla tai erissä. Jopa 36 kk ilman korkoja ja kuluja!

Hinta

219,00
30 päivän alin hinta ennen kampanjaa 349 Säästä 130,00
Tarjous voimassa 13.07.2025 asti.

Videot tuotteesta

Yleiset tiedot

HF2 Pet All Floor -varsi-imuri tarjoaa täydellisen tasapainon imutehon ja käyttöajan välillä. Tämä tehokas laite tarjoaa jopa 500 Powertime-minuuttia (25 AW), joka riittää koko kodin siivoamiseen yhdellä latauksella. Uuden ULTRA COMPACT X3 -teknologian ansiosta pöly ja roskat voidaan pakata tiiviimmäksi säiliön sisällä, mikä pidentää imutehoa. Vain 1,3 kg painava laite takaa vaivattoman siivouskokemuksen.

Innovatiivinen ULTRA COMPACT X3 -teknologia

HF2 Pet All Floor -varsi-imuri on varustettu patentoidulla ULTRA COMPACT X3 -teknologialla, joka mahdollistaa pölyn tiivistämisen ja pidentää imutehoa. Tämä tekee siivouksesta entistä tehokkaampaa ja vaivattomampaa.

Monipuolinen All Floor -suulake ja minitehosuulake

Laite sopii kaikille lattiapinnoille erityisen All Floor -suulakkeensa ansiosta. Moottoroitu minitehosuulake LED-valoilla on suunniteltu erityisesti lemmikkieläintalouksille, puhdistaen tehokkaasti lemmikkieläinten karvat kaikilta pinnoilta. Kolminkertainen pölysäiliön tilavuus (1 l) mahdollistaa keskeytymättömän puhdistuksen, ja se poimii jopa 99 % pölystä tehokkaasti. Kolme puhdistustilaa - vakio, turbo ja ECO - tarjoavat täydellisen suorituskyvyn eri tehtäviin.

LED-valaistus ja älykäs ohjauspaneeli

Lattiasuulakkeen LED-valot paljastavat hienoimman pölyn, ja älykäs ohjauspaneeli pitää tärkeät tiedot käden ulottuvilla. ANTI-TWIST -teknologia estää hiusten kiertymisen harjatangon ympärille, ja lattiasuulakkeen ikkuna ponnahtaa helposti auki, jolloin pääset käsiksi harjaan ja huolto on helpompaa.

Huomioithan, että imuri on hygienialaite ja siitä johtuen etämyynnin palautus- ja peruutusoikeus ei koske tätä laitetta. Jos palautat laitteen ja se on avattu/käytetty, siitä voidaan laskuttaa palautuksen yhteydessä käyttöönotetun laitteen arvonalenemaa aina täyteen arvoon saakka.