Pro Dual 95L Matkajääkaappipakastin

Frezzer
Frezzer Pro Dual 95L Matkajääkaappipakastin

Pro Dual 95L Matkajääkaappipakastin

Frezzer

Tuotteesta lyhyesti

  • Tehokas DC-invertterikompressori
  • Fluorivapaat eristeet, joilla on hyvä lämmönsäilytyskyky ja alhainen energiankulutus
  • Nopea jäähdytys jopa -20 °C asti
  • Digitaalinen ohjauspaneeli lämpötilan säädölle
  • Kevyt muovikotelo
  • Kahva ja renkaat vaivattomaan liikuttamiseen
  • Bluetooth-yhteys ja mobiilisovellus etäohjaukseen
Pro Dual 95L Matkajääkaappipakastin

Saatavuustiedot

Rajoitetusti jäljellä verkkokaupassa

Maksuaika

Maksa kerralla tai erissä. Jopa 36 kk ilman korkoja ja kuluja!

Hinta

549,00

Videot tuotteesta

Yleiset tiedot

Tämä kompressorikäyttöinen 95 litran Heavy Duty matkajääkaappipakastin on suunniteltu erityisesti ajoneuvoihin (12/24V) ja kotitalouksiin (230V). Sen edistykselliset ominaisuudet, kuten tehokas jäähdytys, kestävyys ja etäohjaus, tekevät siitä täydellisen ratkaisun elintarvikkeiden säilytykseen tien päällä ja kotona.

Tehokas jäähdytys ja alhainen virrankulutus

Laite pystyy jäähdyttämään jopa -20 °C:een hyvin pienellä virrankulutuksella ulkolämpötilasta riippumatta. Tämä tekee siitä ihanteellisen valinnan, kun haluat pitää elintarvikkeet optimaalisessa lämpötilassa kaikissa olosuhteissa.

Kestävä ja käytännöllinen rakenne

Jääkaappipakastin kestää hyvin tärinää ja kallistuksia, joten se toimii erinomaisesti kovemmassakin menossa. Kevyt muovikotelo, kahva ja renkaat mahdollistavat vaivattoman liikuttamisen. Kannessa oleva lukitus lisää turvallisuutta.

Älykäs ohjaus ja monipuoliset ominaisuudet

Laite on varustettu digitaalisella ohjauspaneelilla lämpötilan säätöä varten. Bluetooth-yhteyden avulla voit seurata ja säätää lämpötiloja älypuhelimellasi helppokäyttöisen mobiilisovelluksen kautta. Kaksi kantta ja kaksi osastoa mahdollistavat elintarvikkeiden erillisen säilytyksen.

Jos tuote palautetaan ja paketti on avattu ja osia/tarvikkeita puuttuu tai laitetta on käytetty, tulemme veloittamaan 30-100% arvonaleneman laitteen arvosta. Käytetty laite johtaa aina 100% veloitukseen